fbpx

Blog

Keep up to date with the latest news

Сакате да заработите џепарлак, чувајќи нечие милениче?

Тинејџер сте, на кој му треба дополнителен џепарлак? Сакате да чувате куче, маче, птица за неколку дена? Оставете Ваш контакт телефон или е-маил и ќе Ве поврземе со некои сопственици на мирољубиви миленичиња…

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *